• Sema Özpekmezci

Bütünsel Sağlık Değişimi Programı


Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu Sema Sumeli & Uzm. Dyt. Ilker Pazarbaşı

Yeni bir senle yola çıkmaya hazır mısın?

Sahip olduğumuz hastalıkların çoğu, hastalığa uygun beslenme ve yaşam yönetimi ile çok iyi durumlara geliyor. Poşet poşet ilaçlardan, ağrı çekilen uykusuz gecelerden, düşük enerjiden, devamlı yeme isteğinden, gazdan, şişkinlikten, kilo verememekten veya alamamaktan kurtulmak istiyorsanız, size özel hazırlanacak iyileşme programımız hedefinize ulaşmanıza çok kısa sürede yardımcı olacak.

Programımız özellikle aşağıdaki hastalıklara uygun olmakla birlikte, hiç bir rahatsızlığınız olmasa da kendi bedeninize en uygun beslenmeyi ömür boyu uygulayabilmek için de katılabilirsiniz.

Ülseratif kolit, Kron, IBS, Kabızlık, Tiroid, Tip 1 ve tip 2 diyabet, Obezite, Polistik over, MS, Otizm veya Hiperaktivite, Alzheimer, Parkinson, Migren, Mod değişiklikleri, Kronik eklem ve yumuşak doku rahatsızlıkları, Romatoid Artrit, Fibromiyalji, Guta hastalığı, Osteoporoz, Kronik yorgunluk sendromu, Sedef hastalığı, Vitiligo

Uzman Diyetisyen Psikonöroimmünilog Ilker Pazarbaşı’nın hazırlayacağı beslenme ve iyileşme programını Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu Sema Sumeli’nin hazırlayacağı kolay uygulama yolları ve motivasyonu ile, kendinizi keşfederek, sıkılmadan, bıkmadan, lezzetli şeyler yiyerek ve stresinizi kontrol ederek uygulayabileceksiniz.

Programın içeriği :

Kayıt sonrası Ilker Pazarbaşı ile ortalama 2 saat kadar sürecek ilk görüşme - hastalıklarınızın veya durumunuzun değerlendirilmesi, size uygun beslenme programı ve besin desteklerinin belirlenmesi

Ertesi gün veya takip eden bir-iki gün içinde Sema Sumeli ile 1 saat sürecek bir ilk görüşme - Yaşam şeklinizin, mutfak düzeni, beslenme ve alışkanlıklarınızın görüşülmesi, size uygun olan beslenme programını hayatınıza adapte edebilmek için en kolay yolların bulunması, beslenme ve yeme alışkanlıklarınız üstünde çalışmaya başlamak

Ilk görüşmeler sonrası size geçilecek olan beslenme ve menü örnekleri, diyetinize uygun lezzetli tarifler, mutfak ipuçları ve alışveriş desteği

İlerleyen haftalarda, haftada bir kez, Sema Sumeli ile ilerleyişi takip etme görüşmeleri. Geçmiş ve gelecek hafta değerlendirmeleri. Ihtiyaçların belirlenmesi ve eksiklerin giderilmesi.

Program boyunca Sema Sumeli ile kesintisiz irtibat, sosyal hayatta ve mutfakta programı uygulama desteği

Programımız 1 kez 2 saat Ilker Pazarbaşı ile ve 3 kez (ilki 1 saat, devamı 30’ar dakikalık) Sema Sumeli ile yapılacak 4 görüşmeyi kapsar ve bir aylıktır.

Tüm görüşmelerimiz internet üzerinden online görüntülü görüşme olarak Skype, FaceTime veya WhatsApp aracılığı ile yapılacaktır.

Yeni ve sağlıklı bir hayata el ele yürüyebilme umudu ile...Sevgilerimizle.

Bir aylık 1500 TL’dir. www.semasumeli.com/danismanlık altından ödemenizi ve kaydınızı yapabilirsiniz.

EFT yolu ile ödeme için sema@semasumeli.com adresine emaille başvurmanızı rica ederiz.


2,432 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör