• Sema Özpekmezci

2021 Haftalık Buluşmalarımız

En son güncellendiği tarih: Oca 24

Herkese merhaba,

Bildiğiniz gibi bir süredir Instagram'dan uzağım. Ve bu dönemde beni yalnız bırakmayan kocaman bir ailem olduğunu hissettirdiniz. Aileler birbirini görür ve konuşur değil mi? Ben de o zaman bu sene böyle bir başlangıç yapalım dedim.


EKLEME: Toplantılarımız artık Perşembe günü olacaktır.


Instagramdaki ailemizle haftada bir gün birbirimizi görelim istedim. Bundan sonra her hafta Çarşamba akşamı 30-45 dakika aralığında sizinle buluşmaya karar verdim. O gün modumda ne anlatmak varsa, belki meditasyon, belki şeker, belki farkındalıkla beslenme. En önemlisi yüz yüze gözlerinizin içine bakarak anlatacağım.


Şimdi gelelim nasıl buluşacağımıza;

Aslında çok kolay. Siteye girdiğinizde karşınıza çıkan pop-up'dan sayfaya üye olabilirsiniz. Her Pazartesi size toplu bir mail gelecek. Bu mailde zoom linki bulunacak. Eğer siteye üye olamadığınızı düşünüyorsanız Asistanım Nur’a yazarak kontrol edebilirsiniz. (nur@semaozpekmezci.com)


Zoom hesabım kapasiteli. Bu yüzden Her Çarşamba akşamı saat 20.00’de giren ilk 499 kişi yayına katılabilecek. Yani önceden yer ayırtma gibi bir durum yok, saat 20.00'de açan kişiler yayına katılabilecek.

Odayı biz açmadan maalesef girilemiyor. Dolayısıyla biz 19.58'de açtığımızda giren ilk 499 kişi yayına katılmış olacak. Ve elbette bu buluşma ücretsiz olacak. Bu haftakine giremezsiniz üzülmeyin, devam eden diğer haftalarda katılırsınız. Her hafta maildeki zoom linklerini takip edebilirsiniz. :)


Herkese mutlu sağlıklı bir yıl diliyorum.

1,782 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör