top of page
  • Yazarın fotoğrafıSema Özpekmezci

Bilinçli Farkındalıkla Meditasyon Kursu

Güncelleme tarihi: 7 Eyl 2023

İlk iki kursa çok yoğun bir ilgi olmuştu ve de harika sonuçlar almıştık. Ekim ayından beri açamamıştım ve Meditasyon Kursu geri döndü. 4 Mart'ta başlıyoruz.


Ben kendim Farkındalık eğitmeni olmadan önce, meditasyon yapabilmeyi öğrenmeyi çok

istemiştim. O kadar çok yöntem denemiştim ki, hepsinden çok sıkılmıştım ve mantığını hiç anlayamamıştım. Mantığını anlayamadığım şeyi de benim hayatıma adapte edebilmem imkansız.


Mindfulness ve meditasyonlar hayatıma girdikten sonra ben başka bir insan oldum. Aslında bunun bu kadar karmaşık bir şey olmadığını, isteyen herkesin rahatlıkla yapabileceğini anlatmak için 3 haftalık meditasyon kursu açıyorum. Hedefim çok kişiye ulaşıp, bunu yaptırabilmek ve sağlık için çok gerekli bir egzersizi hayatınıza adapte etmeyi en kestirme yoldan öğretmek.


3 haftada meditasyon yapmayı öğrenmek ister misiniz?

Mart 2021 kursu Programı

04 Mart 2021

11 Mart 2021

18 Mart 2021

Süre : 3 hafta, Perşembe akşamları saat 20:00

Zoom üzerinden canlı yayın, kayıt alınacaktır.

Ücret : 300 TL


Herkese ulaşabilmek için, beynimiz ve zihnimiz için çok gerekli olan bu sağlık egzersizini sizlere öğretebilmek için çok heyecanlıyım. Artık hiç kullanmayacağınız aplikasyonlara, kitaplara ihtiyacınız kalmayacak çünkü artık kendi kendinize zihninizi dinlendirme ve meditasyon yapabilme kabiliyetine sahip olacaksınız.

Kaydınızı aşağıdaki linkten yaptırabilirsiniz.EFT ile ödeyebilmek için info@semaozpekmezci.com 'a email yazabilirsiniz.


Yasal uyarı : Bu programın içeriği özel olarak Sema Özpekmezci tarafından oluşturulmuştur ve tescillidir. Program boyunca paylaşılan dökümanların, içeriğin, ses kayıtlarının ve paylaşılan/verilen her türlü bilginin başka bir yerde izinsiz kullanılması, kopyalanması yasaktır. Tespit edildiğinde gerekli makamlara başvurulacaktır.


En içten sevgilerimle,

Sema.

4.248 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page