• Sema Özpekmezci

Hastalıklarda Beslenme

*Hastalıklarda Beslenme için benimle birebir çalışmanın birinci aşaması Eliminasyondayım Farkındayım grubuna katılmaktır. Bu programdan sonra eğer ihtiyaç duyuyorsanız bu programa başlayabiliriz.


Maalesef artık birçok kişinin kronik (tansiyon, diyabet, kolesterol) ve otoimmün rahatsızlıkları (haşimoto, artrit, fibromiyalji, geçirgen bağırsak sendromu, SIBO..) var. Hiç bir bağlantısı yok sandığımız psikolojik rahatsızların bile altında otoimmün hastalıkları yatıyor. Alerjiden, hiperaktviteye, yüz kızarıklığından, gaz sorunlarına kadar bu yelpaze açılıyor. İlaçlar günü kurtarıyor ama hastalıkların tedavisinde beslenme ve hayat değişiklikleri büyük rol oynuyor.Doktorunuz size belli bir beslenme ve diyet vermiş olabilir. Hastalığınızın iyileşme anahtarı olan bu beslenmeyi uygulamakta zorlanıyorsanız, bu programa kaydolarak, iyileşmeye yaklaşabilirsiniz. Tüm rahatsızlıkların hepsinin özel bir beslenmesi vardır ve ilk başta uygulaması çok zor gözükebilir. Bunu yaparken yalnız değilsiniz. Sıkılmadan, hergün aynı şeyleri yemek zorunda kalmadan beslenebilisiniz. Sizin için, özel beslenmenizi zevkli ve uygulanabilir hale getireceğiz.


-Programın Detayları

1 saat süreli online, görüntülü ilk görüşme. Genel bilgiler. Hedefleri ve ilerleyeceğimiz yolu çizmek

Takip eden haftalarda her hafta 45 dk online, görüntülü görüşme (beslenme, mutfak, meditasyon, yoga, haftanın ihtiyacına göre)

1 ay boyunca ihtiyaç duydukca, öğünlerde, alışverişte, mutfakta ve sosyal yaşamda beslenmede sorularınız için iletişim

Rahatlama teknikleri ve motivasyonu

Alternatif tarif ve yemek bilgileri

Farkındalıkla beslenme çalışmaları

Bedeninizi iyileştirirken ruhunuzun da mutlu olmasını sağlamak

Sağlıklı bir beslenmeye dahil olarak sağlıklı bir yaşamı hayatımıza adapte etmek

Program ücreti bir aylıktır. 4 görüşme, tüm dökümanlar, ses kayıtları, birebir iletişim KDV dahil 2500 TL’dir.

458 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör