• Sema Özpekmezci

İyiliğin Doğuşu Sağlıklı Yaşam Sosyal Kulübü!

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız yeni projemiz, sizlerin huzuruna çıkmaya hazır :)


Ben Sema Özpekmezci ve nişanlım Constantinos Hadjichristofi, profesyonel hayatlarımızı insanlara yardım edebilmek üzerine inşa ettik. Birimiz Klinik Psikolog ve Mindfulness eğitmeni olarak beden ve ruh iyiliği üzerinde çalışıyorduk, diğerimiz Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçluğu ve Mindfulness eğitmenliği temeliyle, zihin ve beden iyiliği üstünde. Aldığımız eğitimler, senelerdir biriktirdiğimiz tecrübelerimizle bir araya gelince, ruh, beden ve zihnin üçlüsünden biri iyi olmadığında bir şeylerin eksik kaldığını gözlemledik. Bütünlük olmayınca, yapılan diğer yatırımlardan tam fayda sağlanamadığını fark ettik ve size yardımcı olmasını umarak tüm bildiklerimizi yepyeni bir platformda bir araya getirdik. İyiliğin Doğuşu işte böyle doğdu ve www.semaozpekmezci.com'un kardeşi oldu. :)


Bu platform herkese ulaşsın ve içindekilerden herkes faydalanabilsin istedik. Bunun için çok istekli, bir grup insan bir araya geldik. Yoga, meditasyon, chi gong, aromaterapi, zihin sağlığı, mindfulness, beslenme ve sağlık sohbetleri ana konularımız. Çok donanımlı harika eğitmenlerimiz ile sizlere her gün bir etkinlik sunuyor olacağız. Sitemize göz atmak, sizler için neler hazırladığımızı görmek, bu yolculukta bizlerle beraber yürümek isterseniz, sitemizi bu adres üzerinden www.iyiligindogusu.com ziyaret edebilirsiniz.

Aylık üye olabilir, dilediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Şu anda Aralık 2021'e kadar, tüm içerikler herkese açıktır.


En büyük temennimiz herkese iyilik hali getirmesi çünkü burası İyiliğin Doğuşu!


Kucak dolusu sevgilerimle,

Sema

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör