top of page
  • Sema Özpekmezci

Ücretsiz Meditasyon - Her Salı 21:00'de

Güncelleme tarihi: 28 Mar 2022

Uzun zamandır aklımda herkese açık, ücretsiz, haftada bir akşam meditasyon yaptırmak vardı ve onu işleme alıyorum 🎉🥳 Bu yazının paylaşılmasını ve bu ücretsiz, herkese açık etkinliğin daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olursanız çok mutlu olurum.


Bende çok bilgi var arkadaşlar. Bazen içimden taşıyor. Bu hayatta neden yaşıyorum? Bildiğimi paylaşıp, herkese hoş bir seda bırakmadıktan sonra, sadece kendim için yaşamanın ne anlamı olabilir ki? Ben bazen eğitim aldığım kişilerin bir sözü aklıma gelip ferahladığımda onlara o kadar iyi dilekler gönderiyorum ki. Ben de sizlerin hayatına minicik dokunabilirsem, her gece kafamı yastığa huzurla koyuyorum.


Dün akşam biraz üzücü bir haber aldık. Tam da onun öncesinde meditasyon yapmıştım. O haberi karşılama şeklime ben bile şaşırdım. Bu kadar kabul edici ve sakin karşılamam bence yaptığım nefes ve meditasyon çalışmalarının etkisi ileydi.


Hayat zor ve dünyanın her yerinde insanlar zorlanıyor. Yaşadığımız zorlukları yok sayamayız, onlar yaşanıyor ama onları karşılama biçimimizi değiştirebiliriz.


Haftaya yeni bir eğitime başlıyorum. Dünyanın en iyi Mindfulness eğitmenlerinden Tara Brach ve Jack Kornfield’dan Mindfulness Mentörlüğü eğitimi. Bende bilgi biriktikçe birikiyor ve bunu bir taraftan paylaşmak istiyorum. Maddi durumu el vermeyen, el verip de başlayamayan herkese kapım açık. Her Salı akşamı saat 21:00’de Zoom’da buluşacağız. Konuşma,bilgi, kayıt yok. Kameralarımızı açacağız, beraber meditasyonlarımızı, bazen nefes çalışmalarımızı yapacağız ve birbirimize güzel dileklerimizi gönderip sessizce kapatacağız. Haftada bir gün bile sinir sisteminizi yatıştırabilirsem ne mutlu bana.


Zoom kapasitem normalde sadece 100 kişi. Ama sizler için paketimi 1 aylığına 500 kişiye çıkarttım. Şayet ilginiz devam ederse, paketi koruyacağım veya ihtiyaca göre arttıracağım :)

EKLEME : MUAZZAM BİR İLGİ OLDU VE ÇÖZÜM BULDUK. Aşağı ekledik :)


Zoom Linkini aşağıda paylaşıyorum.


Her ay yaptığım Meditasyon ve Nefes Semineri bundan tamamen farklı. Orada yapmayı öğretiyorum. Her türlü döküman ve bilgiyi katılımcılarım ile paylaşıyorum. Herkes kendi yapabilir duruma gelsin istiyorum. Bunda ben yaptıracağım. Her hafta 20 dakika, konuşmasız, sadece pratik olacak.


Zoom linki ve şifresi aşağıdadır. Link sabittir. Her hafta aynı detaylar ile bağlanacağız.


Topic: Sema Özpekmezci Meditasyon Salı 21:00

İlk oturum 22.Mart.2022


https://us02web.zoom.us/j/81300708606?pwd=UjA2YURBaUx5WmFHcTdPckpZNHI3dz09


Meeting ID: 813 0070 8606

Passcode: 464098


İlk 500 kişi dolunca Zoom giriş yapmanıza izin vermeyecektir, o zaman youtube kanalımdan aynı yayını canlı olarak izleyip, katılabilirsiniz. Youtube linkini de aşağıda bulabilirsiniz. Eğer girdiğinizde ana sayfaya canlı yayın videosunu göremezseniz lütfen sayfayı yenileyin. Video ekranınızda görününce üstüne tıklayarak dersi canlı izleyebilir ve meditasyonumuzu hep beraber yapabiliriz.


https://www.youtube.com/channel/UCwpreRTf4NWoKTq32gro7BQ


Saat 20:55'te Zoom'u açmış olacağım. Toplantı odasını ben açmadan katılımcılar katılamıyor.


Zoom için teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız çevrenizden veya Google'dan yardım almanızı rica edeceğim.


22 Mart 2022’de (ne güzel başlangıç tarihi olmuş, dikkatimi çekmeden seçmiştim) saat 21:00’de ilk meditasyon ile başlıyoruz. Çok mutluyum. :)


Herkese, kendime, evrene yararlı olması dileklerimle. Bütünün faydasına olsun 💗


Not: Saat ve günde değişiklik yapamıyorum. Programım çok yoğun olduğundan bana uyan tek gün ve saat bu.

13.751 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page