Sema ile Beslen!

Temiz Beslenmeye Başlangıç

Temiz ve sağlıklı beslenmeye başlamak için genel bilgiler alabileceğin görüşmedir. Online olarak 1 saat gerçekleştiyoruz.

Kişisel Beslenme Danışmanlığı

Bu program aylıktır. Kendine koyduğun hedefleri, sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesini eğlenerek, zevklerinden ödün vermeden hayata geçireceğiz. Bu programda sporda, beslenmede, sosyal hayatta, sağlıklı beslenmeyi uygulamakta zorlandığın her alanda yanında olacağım.

Diyabette Beslenme

Diyabetin, insülin direncin veya hipoglisemin mi var? Karbonhidratlar, yağlar, proteinler çok mu kafanı karıştırdı? Doktorunun verdiği beslenmeye ve ilaç dozlarına sadık kalarak, diyabeti birlikte yöneteceğiz. Diyabet, beslenme ile kontrol altına alınabilir. Sevdiğin tatlardan uzak kalmak zorunda değilsin. Kontrol edilebilir diyabet beslenmesini hayata geçireceğiz. İlaçlarından hatta diyabetinden bile kurtulabilirsin. Bu program 1 saatlik görüşme veya aylık birebir çalışma olarak 2 seçeneklidir.

Glutensiz Beslenme

Çölyak hastasısın veya gluten hassasiyetin mi var? En güzel yiyeceklerden mahrum kaldığın için üzgün müsün? Hayatını glutensiz idame edebilmen zor, biliyorum ama çözümsüz değil. Birbirinden zevkli yemekleri birlikte yapacağız ve göreceksin  ki hayat glutensiz de harika. Hayatının her alanında yardım edebilmem için bu aylık ve birebir çalışılan bir programdır.

Okulda beslenme

Atalarımız ''ağaç yaşken eğilir'' demiş. Çocukların bu dönemdeki beslenmeleri ileriki hayatlarında da tercihlerini belirleyecek. Daha sağlıklı seçimler yapan bireyler olmaları için okul dönemindeki beslenmeleri çok önemli. Onlar için en lezzetli ama sağlıklı beslenme şekillerini birlikte bulalım mı?