top of page
  • Yazarın fotoğrafıSema Özpekmezci

İzmir'de Mayıs Atölyesi


İki gündür sezon sonu workshoplarını açıyorum. Dün Istanbul bugün de İzmir'i açtım.

12.Mayıs.2018 Cumartesi günü saat 12:00-16:00 arası İzmir'de eğlenmeye ve pişirmeye sizi bekliyorum :)

Bu workshop ile yaz tatiline gireceğiz. O yüzden de lokasyon İzmiz oldu :) Orası şaka tabii ama Ocak ayında İzmir workshoplarım o kadar harika geçmişti ki tekrar geleyim dedim. Menü tamamen değişti. Yeni bir kek, kurabiye ve poğaça ile son workshopu yapacağız. Tabii ki hepsi rafine şekersiz ve glutensiz.

Katılmak için buraya tıklayabilir veya sorularınız için sema@semasumeli.com adresime mail atabilirsiniz.

Rafine şekersiz ve glutensiz ama çok lezzetli atıştırmalıkları birlikte yapmak ister misiniz? Bu atölyede rafine şeker ve gluten kullanmadan sağlıklı tatlılar ve yemekler yapacağız. Pişirdiklerimizi yerken sıcacık çaylarımızla, kahvelerimizle bol bol sohbet etme imkanımız olacak. Bu atölyede öğrendiklerinizle şekeri bırakmaktan ve sağlıklı beslenmekten korkmaya gerek olmadığını göreceksiniz. Sevdiklerinizi de gönül rahatlığı ile besleyebileceksiniz.

Bu atölyemi Kocamaar ve Naturelka işbirlikleri ile yapıyoruz. Ürünlerini çok severek kullandığım iki firma da benimle olacak. Yerimiz yine The Chef 4 U , Bostanlı'da. Pişirdiklerimizle hem karnımızı doyuracağız hem de bunları evdeki sevdiklerimize götürebileceğiz. Bu esnada da sizlere bol bol şekersiz ve glutensiz beslenmenin abc'sini, kolaylıklarını, mutfağa uygulanma şekillerini anlatacağım.

Yine çok eğleneceğimiz bir çalışma olacağına eminim. Heyecanla bekliyorum :)

Mekan : The Chef 4 U Bostanlı/İzmir

Gün : 12.Mayıs.2018 Cumartesi

Saat : 12:00-16:00

NOT : Gelirken yanınızda hiçbir şey getirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan herşeyi biz temin edeceğiz :)

Görüşmek üzere :)

217 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page