top of page
  • Yazarın fotoğrafıSema Özpekmezci

Ne Olursan Ol, Gel! Sağlıklı Yaşam Programı

Güncelleme tarihi: 16 Şub

Yepyeni, tüm güncel bilgileri ve değişiklikleri yakalamış bütünsel beslenme programımı takdimimdir. Bu programı sizler için tasarladım. ''Gel, ne olursan ol gel''. Şu anda bunu okurken elinizde gofret varsa da gelin, ekmek yiyorsanız da gelin, peynir tenekesine düştüyseniz de gelin, nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız da gelin. Evdeki malzemelerle, marketlerde en kolay ulaşılır şeylerle, gluteninize, ekmeğinize, yoğurdunuza, peynirinize dokunmadan, zihni ve ruhu sakinleştirerek, yasaklar olmadan SADECE güzelce besleneceğiz ve kendimize bakacağız.


Mottomuz Beslen, Rahatla; Farket, Zevk Al. Tüm programı bu düzende hazırladım.

Aslında bu programı daha çok sizin istekleriniz oluşturdu. ''Ben nereden başlayacağım'' diye o kadar çok soru aldım ki. Düşündüm, ben şu anda 15 sene önceki halimde olsam yani tatlı bağımlısı, cipssiz akşamı geçmeyen, evde bir kap yemek bile pişirmeyen biri...Neye ve nasıl bir yönlendirmeye ihtiyaç duyardım? Tüm programı bu soru çerçevesinde şekillendirdim ve 15 yıllık kişisel tecrübemi ve aldığım Bütünsel Beslenme, Fonksiyonel Tıp, Mindfulness Eğitmenliği ve Mentörlüğü, Mindful Yeme eğitimlerimi, okunmuş yüzlerce kitabı, alınmış onlarca semineri birleştirerek bu programı hazırladım.

En basitinden, en düzünden sağlıklı beslenmeyi ve kendimizle ilgilenmeyi öğreneceğiz.

Hepsi evinizdeki malzemelerle, en temel beslenmemize döneceğiz.


Bu programa hem en baştan başlamak isteyenler katılabilir. Hem de bir çok bilgiye sahip olup, o bilgileri gerçek hayata uygulayamayanlar da katılabilir. Herkese açıktır :)


NOT: Daha önce benimle başka bir program yaptıysanız da katılabilirsiniz, bu tamamen yeni bir içeriktir.


Bu programı ilk kez Kasım ayında açmıştım ve katılımcılarımızın çok güzel geri bildirimleri/sonuçları oldu. Ilk programın Mutlu Sonlarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz.


https://www.semaozpekmezci.com/post/ne-olursan-ol-gel-mutlu-sonlar


Konular

İlk 4 gün hazırlık

1. 20 Şubat 2023 canlı yayını: Dengeli bir beslenmeyi hayatımıza adapte etmek

2. 28 Şubat 2023 canlı yayını: Rahatlama Teknikleri ve Egzersizleri, Stres ve Sindirim/Sağlık-Kilo İlişkisi

3. 02 Mart 2023 canlı yayını: Sinir Sistemini Regüle Eden Egzersizler (bu program planlamasında yoktu ama deprem sonrası çok ihtiyaç duyduğumuz için ekledim)

4. 07 Mart 2023 canlı yayını: Stresle Yeme Davranışları

5. 14 Mart 2023 canlı yayını: Özşefkatle Hayattan ve Beslenmeden Zevk Almak


Canlı yayınların hepsi Istanbul saati ile 20:00'de olacaktır.


Programın içeriği ve ücreti

* 4 gün hazırlık, 4 hafta uygulama

* Her gün bir veya birden çok bilgi dosyası size ulaşacak. Program sonunda 35 civarında bilgi dosyası ve onlarca tarif dosyası elinizde bulunacak.

* Ücret : 4 haftalık program, 5 canlı yayın, 4 hafta boyunca her gün email ile ulaşacak bir bilgi dökümanı, KDV dahil 1.500 TL’dir.

* Tüm canlı yayınlar Zoom Meeting üzerinden yapılacaktır ve kayıt alınacaktır. Canlı katılamasanız da 48 saat boyunca kalacak olan linkten izleyebilirsiniz.

* Programım online olduğu için dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.


Programın detayları

* Özel bir alışveriş, pahalı ürünler ve ulaşması zor şeyler gerektirmiyor.

* Her gün haftanın konusuna uygun bilgiler ve dökümanlar gönderilecektir.

* Aynı aileden bir kişi katılıp, tüm ailesini sağlıklı besleyebilir.

* Özel bir hastalığa odaklı değildir fakat otoimmün ve kronik rahatsızlıklarınız var ve şu anda ayırım yapmadan her şeyi yiyorsanız, başlangıç ve sürdürülebilirlilik açısından sizler de çok uygundur.

* Herkes katılabilir.

* Tüm kafa karışıklığınızı giderip, başlangıç adımını atabilmeniz, devamlılık sağlayabileceğiniz bir beslenme ve sağlıklı yaşam için en temel programdır. 4 haftalık süreç sonunda ömür boyu uygulayabileceğiniz bir yol öğrenmiş olursunuz.

* Bundan sonra ne bana ne de başka bir uzmana beslenme konusunda ihtiyacınız kalmaz. Herkesin kendi bedenine göre doğruyu bulabilmesi için gerekli yönlendirmeleri göstereceğim.


Program sonunda ne olur?

* Bir ay, en kolay malzemeler ile tertemiz beslenmiş ve bedeninizi bir çok toksinden temizlemiş olursunuz.

* Çok daha enerjik, sağlıklı olursunuz.

* Uykularınız düzene girer.

* Kendinizi rahatlatma ve sinir sistemini sakinleştirme yöntemlerini uygulamış olursunuz.

* Kendinizi suçlamadan, şefkatli bir yaklaşımla beslenme deneyimlemiş olursunuz.

* Kabızlık, gaz, şişkinlik sorunlarınız azalır.

* İstemsiz yemeleriniz engellenir.

* Hızlı acıkmalarınız azalır veya yok olur.

* Aşermeleriniz azalır.

* Sağlıklı alternatifleri hızlı yapmayı ve hayatınıza adapte etmeyi öğrenirsiniz.

* Her yerde, markette, alışverişte, yolda, restaurantta sağlıklı gıdaya ulaşmayı tecrübe edersiniz.

* Kilo vermek isteyen kilo verebilir, almak isteyen alabilir. Yönlendireceğim.

* Beslenmede dengeyi öğrenirsiniz.

* Bu bilgileri ömür boyu kullanabilirsiniz. Dönemsel diyet değildir.


Ben çok heyecanlıyım, bu harika bir program oldu. Hedefim herkesi ''diyet yap, bırak'' döngüsünden kurtarmaktır. Kaydınızı aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.


https://front.sanalposentegrasyonu.com/#/product/100236/1335


EFT yolu ile yapmak isterseniz e-maille banka bilgilerini alabilirsiniz. (info@semaozpekmezci.com)


* Sorularınız için de info@semaozpekmezci.com adresine yazabilirsiniz.


** Kaydınızı yaptırdıktan sonra bir onay e-maili geliyor. Şayet adresinizi sisteme doğru yazmadıysanız email size ulaşmıyor ve biz de size ulaşamıyoruz. Kayıt olurken email adresinizi doğru yazdığınızı lütfen kontrol eder misiniz?


Otomatik maili almadıysanız lütfen spam kutunuzu kontrol ediniz. Ayrıca 16 Şubat 2023 günü program başlangıcından bir gün önce, tüm detayların olduğu bir email gönderiyoruz. Bu email bazen spama düşüyor veya ''hotmail'' uzantılı mail adresleri toplu mailleri almıyor. 16 Şubat günü email almamışsanız mutlaka info@semaozpekmezci.com adresinden bizimle irtibata geçmenizi rica edeceğiz. Emaili almadıysanız ve bizimle iletişime de geçmediyseniz bu konuda sorumluluk almadığımızı belirtmek isteriz.


ÖNEMLİ! Programa kişi sayısı ile katılımcı aldığımızdan, 15.Şubat.2023 tarihinden sonra iptal veya iade yapılamamaktadır. Sorulmaması ve istenmemesi rica olunur. Programı her zaman ilerleyen zamanlarda kendiniz uygulayabilirsiniz.


** Faturanız her zaman ödeme kimden geldi ise o isim adına kesilmektedir. Özel fatura talepleriniz varsa, faturaya adres, vergi no ekletmek istiyorsanız lütfen fatura bilgilerini ÖDEME YAPTIĞINIZ GÜN email ile sema@semaozpekmezci.com adresine göndermenizi rica edeceğim. Aksi takdirde otomatik olarak ödeme yapılan günün akşamı isme kesilmektedir. Fatura ancak ödeme yapılan kişiye veya şirkete kesilebilmektedir. Farklı bir kişi veya kuruma fatura kesilecekse, lütfen o kişi veya kurumun hesabından ödeme yapınız.

Yasal uyarı: Bu programın içeriği özel olarak Sema Özpekmezci tarafından oluşturulmuştur ve tescillidir. Program boyunca paylaşılan dökümanların, içeriğin, ses kayıtlarının ve paylaşılan/verilen her türlü bilginin başka bir yerde izinsiz kullanılması, kopyalanması yasaktır. Tespiti halinde gerekli makamlara başvurulacaktır.


**** Bu beslenme hiçbir hastalığın iyileşmesi için garanti vermemektedir. Bu konuda bir sorumluluk almadığımızı belirtmek isterim. Bu seminere katılarak kendi isteğiniz ile bir sağlıklı beslenme yapmak istediğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Özel durumunlarınız için doktorunuza danışmanızı rica ederim.


3.343 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page