top of page
  • Yazarın fotoğrafıSema Özpekmezci

Anupama K. Mutlu Son


Kıtalar arası çalıştığımız, Amerika'nın hazır yemekleri arasında sağlıklı beslenme yolunu arayan, 6 ayda herşeyi yoluna koyduğumuz danışanımın başarı hikayesi...

Programa başladığımdan beri fark ettiğim en büyük değişim :

Yaşadığım en büyük değişiklik görüntüm ve hissettiklerim. Tatlı isteğim çok azaldı ve canım tatlı istediğinde de yapabileceğim sağlıklı seçimleri hayatıma adapte ettim.

Koçum bana hedeflerime ulaşmam için şu şekilde yardım etti :

Programa uyamadığımda veya kaçamak yaptığımda Sema her zaman bunun üstünde durdu. Her zaman bunları neden yaptığımı konuştuk, nedenini bulmama yardım etti ve hedefimden, planımdam kopmamam için destek oldu.

Sema her zaman ulaşılabilir oldu. Her soruma hızlıca cevap vererek, sağlıklı seçimler yapmama yardımcı oldu.

Hala Sema ile yaptığımız programı takip ediyorum.

Bu programı şöyle problemler yaşayanlara öneririm :

Bu programı ve Sema'yı hedeflerini gerçekleştirmek için desteğe ihtiyacı olan herkese öneririm. Kendisi çok sıcakkanlı ve yardımcı. Tüm danışanlarını da ekstradan düşünüyor ve sevgi dolu yaklaşıyor. Ben kendisinden birebir mutfakta yemek pişirme dersi alacak kadar da şanslıydım. Mutfakta yeni bir bakış açısı kazanmama yol açtı. Çok pratik şeyler öğrendim.

Sema'yı ayrıca sağlıklı yemekler pişirmeyi bilmeyenlere de öneririm çünkü tarifleri çok basit ve uygulanabilir. Hala, her zaman onun hindistancevizi unlu pancakeini yapıyorum ve en sevdiğim şey!

Sema ile çalışmak çok büyük bir zevkti.

NOT : Ingilizce'den direkt çeviridir.

526 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page