top of page
  • Yazarın fotoğrafıSema Özpekmezci

Mindfulness Mentörlüğü Birebir Çalışma

Güncelleme tarihi: 28 Ağu 2022

Bir ay önce, Mindfulness konusunda dünyanın en kıymetli hocalarından olan Tara Brach ve Jack Kornfield'in Mindfulness Mentörlüğü eğitimini bitirmemle, ''ben neden bunu birebir çalışma olarak yapmıyorum'' ışığı bende yandı ve iki sene sonra ilk kez birebir danışan alma yolunu açtım :)


Ekleme : Birebir danışmanlıkla kontenjan dolduğu için satışa kapanmıştır. Yer açıldığında size haber vermemizi isterseniz info@semaozpekmezci.com'a email yazabilirsiniz. Benzer içerikli çalışmanın grup versiyonu için kaydımız devam etmektedir. Sakin Zihin, Sakin Beden bölümünden kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Hayat hep zordu ve hep de zor olmaya devam edecek. İnsanoğlu çağlar boyunca kendini sakinleştirmek için araçlar bulmaya çalıştı. Biz de kendi yaşadığımız dönemde bunun için çabalıyoruz. Hem atalarımızdan gelen, hem de mevcut bilimle desteklenmiş yöntemler var. Ben sağlığın sadece bedenden ve yediklerimizden ibaret olmadığını anlamamla, zihin üstünde çalışmaya başladım. Eşimin de klinik psikolog olması önümde bir çok yol ve bakış açısı açtı. Kendisinin anksiyete için çalıştığı danışanlarına bu desteği verirken, neden ihtiyacı olan diğer kişilere de vermeyeyim dedim ve 2 senenin sonunda, yeni bireysel danışmanlığımı buraya getirdim :)


Mindfulness Temelli Stres Azaltımı (MBSR), Mindfulness Temelli Yoga eğitmenliği, Yoga Terapi, Nefes çalışmaları eğitmenliği, Meditasyon, Breath Body Mind (BBM) eğitmenliği ve en son da Mindfulness Mentörlüğü ile bu konuda heybeme bir çok bilgi, tecrübe, pratik ekledim. Sinir sistemi ve beynin çalışma şekli, nörobilim de özel olarak ilgi alanıma girdiğinden bu konuda sayısız okuma yaptım ve hala da devam ediyorum. Tüm bu konuları birleştirerek, sinir sistemi odaklı, stres azaltma, kaygıların ve anksiyetelerin etkilerini azaltan, mindful yaşam, farkındalıkla hareket, her bedene uygun yoga, meditasyon, nefes teknikleri, BBM egzersizleri yapacağımız, zihnin sakinleştiği, dolayısı ile bedenin de sakinleştiği bireyselleştirilmiş danışmanlık programımı açıyorum.


* Sadece beş kişi bireysel danışanla çalışabileceğim. Bu çalışmalar birebir, sizin ihtiyaçlarınıza göre şekilllendirilmiş çalışmalar olacaktır.

* Her görüşmemiz 1 saat sürecek. 20 dk her günlük mindfulness çalışacağız, 40 dk sinir sistemini sakinleştiren egzersizler yapacağız.

* Bir ayda dört kez görüşüp (haftada bir) her iki tarafın da devam etme isteği ile dilediğimiz kadar devam edebileceğimiz çalışmalar olacaktır.

* Sizlere devam edebilmeniz için ev pratikleri vereceğim. Fayda görebilmeniz için bu ev pratiklerini mutlaka yapmanız gerekmektedir. Günde ortalama 20-25 dk'nızı alacaktır.

* Şayet bu beş kişi kapasitesi dolmuşsa, info@semaozpekmezci.com email adresine yazarak sıraya alınabilirsiniz. Yer açıldığında sizinle iletişime geçeriz.

* Aylık ücret KDV dahil 2500 TL'dir.

* Bu danışmanlıkları verebileceğim günler sınırlıdır. Uygun olan gün ve zamanda anlaştıktan sonra kaydınızı yapmanızı rica ederim.

Uygunluklarım Türkiye saati Pazartesi 12-17 arası, Salı 12-17 arası var. Ancak bu zaman diliminde randevu ayarlayabileceğimiz kişiler ile çalışabileceğim.

* Zoom üzerinden yapacağımız için dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.


Ödemenizi aşağıdaki linkten yapabilirsiniz. Kaydınız geldikten sonra sizinle, yukarıda yazdığım saatlerden birinde randevulaşmak üzere irtibata geçeceğim..EFT yolu ile ödemek isterseniz IBAN detayları için info@semaozpekmezci.com dan Deniz Hanım'a yazabilirsiniz.


Bireyselleştirme yapılmamış, grup çalışması için de detaylarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.Not : Kişi sayısı ile danışan aldığımdan, program başladıktan sonra iade veya erteleme yoktur.


1.071 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page