• Sema Özpekmezci

Meditasyon ve Nefes Egzersizleri Semineri

Güncelleme tarihi: 13 Nis

Bir sabah meditasyon yaparken aklımdan şu cümle geçti.

''Yaşayan herkes, her gün 10 dakika meditasyon yapsa, dünya çok daha farklı bir yer olurdu'' ve ''ben bunları tekrar anlatmak istiyorum'' diye hemen bilgisayarın başına oturdum ve bu programı açtım. Aralık 2021'de başlayan bu yeni serüvenden çok güzel geribildirimler alınca her ay devam ettirmeye karar verdim. Şimdi, 4. ve Nisan grubu katılımcılarım ile tanışmak için sabırsızlanıyorum. :)

Ben kendim farkındalık eğitmeni olmadan önce, meditasyon yapabilmeyi öğrenmeyi çok

istemiştim. O kadar çok yöntem denemiştim ki, hepsinden çok sıkılmıştım ve mantığını hiç anlayamamıştım. Mantığını anlayamadığım şeyi de benim hayatıma adapte edebilmem imkansız.


Mindfulness, meditasyonlar, yoga ve nefes hayatıma girdikten sonra ben başka bir insan oldum. Aslında bunun bu kadar karmaşık bir şey olmadığını, isteyen herkesin rahatlıkla yapabileceğini anlatmak için bu 4 haftalık Meditasyon ve Nefes Egzersizleri Semineri'ni hazırladım. Hedefim çok kişiye ulaşıp bunu yaptırabilmek ve sağlık için çok gerekli olan bu çalışmaları hayatınıza adapte etmeyi en kestirme yoldan öğretmek.


4 haftada meditasyon ve nefes çalışması yapmayı öğrenmek ister misiniz?


Nisan 2022 Semineri


Canlı Yayınlar :

07 Nisan 2022 Perşembe saat 20:00

14 Nisan 2022 Perşembe saat 20:15

21 Nisan 2022 Perşembe saat 20:15

28 Nisan 2022 Perşembe saat 20:15


Süre: 4 hafta. Zoom üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır ve kayıt alınacaktır. 1 hafta boyunca kayıttan izleyebilir, tekrarlayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden katılabilirsiniz.

Ücret: Dört (4) haftalık program, canlı yayınlar, dokümanlar ve ses kayıtları, KDV dahil 300TL'dir.


Herkese ulaşabilmek için, beynimiz, sinir sistemimiz ve zihnimiz için çok gerekli olan bu sağlık egzersizini sizlere öğretebilmek için çok heyecanlıyım. Artık hiç kullanmayacağınız aplikasyonlara, kitaplara ihtiyacınız kalmayacak çünkü artık kendi kendinize zihninizi, sinir sisteminizi dinlendirme, bedenimizin en büyük ihtiyacı olan nefes çalışmalarını ve meditasyonu yapabilme kabiliyetine sahip olacaksınız.


Kart ile ödeme yapmayı tercih ederseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.


https://front.sanalposentegrasyonu.com/#/product/100236/1240


EFT ile ödeyebilmek için info@semaozpekmezci.com 'a email yazabilirsiniz.


*** Faturanız her zaman ödeme kimden geldi ise o isim adına kesilmektedir. Özel fatura talepleriniz varsa lütfen fatura bilgilerini ÖDEME YAPTIĞINIZ GÜN email ile sema@semaozpekmezci.com adresine göndermenizi rica edeceğim. Aksi takdirde otomatik olarak isme kesilmektedir.


Yasal uyarı: Bu programın içeriği özel olarak Sema Özpekmezci tarafından oluşturulmuştur ve tescillidir. Program boyunca paylaşılan dökümanların, içeriğin, ses kayıtlarının ve paylaşılan/verilen her türlü bilginin başka bir yerde izinsiz kullanılması, kopyalanması yasaktır. Tespit edildiğinde gerekli makamlara başvurulacaktır.


En içten sevgilerimle,

Sema.

4.190 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör