• Sema Özpekmezci

MBSR 2021 Programları

Güncelleme tarihi: Oca 23

Ve çok istenen MBSR programı geri döndü! Farkındalıkla yaşayabilmek insanın kendine yapacağı en büyük iyiliklerden birisi. Tüm dünyada bilimsel varlığını kanıtlamış bu program, Mindfulness felsefesiyle stres kontrolünü hayatınıza adapte etmenizi sağlayacak. Önce kendimde sonra bu zamana kadar yaptığım MBSR gruplarımda çok fazla kişinin değişimine şahit oldum. Uzun zamandır bana sorulan MBSR'a 2021 yılının Şubat ayında başlıyoruz!

MBSR nedir ve programda neler vardır, kimler katılabilir gibi bilgi almak isterseniz MBSR bölümünden detayları alabilirsiniz. Önceki programların katılımcılarının deneyimlerine de ''MBSR Mutlu Sonlar' 'dan ulaşabilirsiniz.


Ön görüşme talebi için asistanım nur@semaozpekmezci.com adresine email yazabilirsiniz.

MBSR kimler için uygundur?

Gündelik hayatla başa çıkmakta zorlanan, hayata daha sakin bakmak isteyen, yaşananlara daha az tepkisel durmak isteyen, duygularını ve duyumlarını görmek isteyen, aslında kendini tanıyıp, kendini keşfetmek isteyen herkese uygundur.

Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur, istekli olmak dışında :)

Programım 3 Şubat 2021 'de başlıyor.

Zoom üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır.

Her Çarşamba Türkiye saati 19:00-21:00 arası.

Program takvimi :


1. oturum - 3 Şubat 2021 - Bilinçli farkındalığı keşfedin. Otomatik pilottan uyanmak

2. oturum - 10 Şubat 2021- Dünyayı nasıl algılıyoruz?

3. oturum - 17 Şubat 2021 - Bedende olmak

4. oturum - 24 Şubat 2021 - Stresi bilinçli farkındalık ile karşılamak

5. oturum - 3 Mart 2021 - Stres tepkisi ve stres arttırıcı düşüncelerle uğraşmak

6. oturum - 10 Mart 2021 - Farkında iletişim

Sessizlik günü - 13 Mart 2021- Ortalama 5 saat sürecektir. Sabah 10:00-14:30 arası.

7. oturum - 17 Mart 2021- Kendine özen göstermek

8. oturum - 24 Mart 2021 - Veda ve yeni bir başlangıç


Ücretlendirme : 19 saat kurs, 5 saat sessizlik günü, farkındalık kitapçığı, ses kayıtları ve dokümanlar pandemi dönemine özel toplamda KDV dahil 1.800 TL' dir.

Bu programı aslında 2500 TL'den açmıştım ama daha fazla kişiye ulaşmak, daha fazla kişinin bu programa katılmasını sağlayabilmek için 1800 TL'ye indirdim. Umarım ihtiyacı olan herkese ulaşır.


Katılan herkesin hayatında en az benim hayatımda olduğu kadar bir değişim yapmasını istediğim programım umarım bütünün hayrına olur.

Not : Program sonundaki katılımcı belgenizi alabilmeniz için oturumların en az 6 tanesine katılmanız ve sessizlik günü pratiklerinde bulunmanız gerekmektedir. Aksi taktirde katılımcı belgesi verilememektedir. Program aynı zamanda MBSR eğitici eğitmeni olmanın ön koşulu olan adımı da kapsar.


*** Faturanız her zaman ödeme kimden geldi ise o isim adına kesilmektedir. Özel fatura talepleriniz varsa lütfen fatura bilgilerini ÖDEME YAPTIĞINIZ GÜN email ile sema@semaozpekmezci.com adresine göndermenizi rica edeceğim. Aksi taktirde otomatik olarak isme kesilmektedir.

En içten sevgilerimle kucaklıyorum.

Sema Özpekmezci


Not: 27/Ocak/2020 gününden sonra iade veya iptal kabul edilemeyecektir. Kontejyan sınırlıdır.

3,361 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör