top of page
  • Sema Özpekmezci

MBSR 2021 Programları

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2021

Ve çok istenen MBSR (Farkındalık Temelli Stres Azaltma) Programı geri döndü! Farkındalıkla yaşayabilmek insanın kendine yapacağı en büyük iyiliklerden birisi. Tüm dünyada bilimsel varlığını kanıtlamış bu program, Mindfulness felsefesiyle stres kontrolünü hayatınıza adapte etmenize yardımcı olacaktır. Önce kendimde, sonra bu zamana kadar yaptığım MBSR gruplarımda çok fazla kişinin değişimine şahit oldum. Yılda sadece bir kaç kez yaptığım MBSR'a uzun bir aradan sonra 1 Aralık'ta başlıyoruz!


MBSR nedir ve programda neler vardır, kimler katılabilir gibi bilgi almak isterseniz MBSR bölümünden detayları alabilirsiniz. Önceki programların katılımcılarının deneyimlerine de ''MBSR Mutlu Sonlar' 'dan ve MBSR Şubat'21 Mutlu Sonlarından ulaşabilirsiniz.

Bu programda katılımcı sayısı sınırlıdır.

MBSR kimler için uygundur?

Gündelik hayatla başa çıkmakta zorlanan, hayata daha sakin bakmak isteyen, yaşananlara daha az tepkisel durmak isteyen, duygularını ve duyumlarını görmek isteyen, aslında kendini tanıyıp, kendini keşfetmek isteyen herkese uygundur.

Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur, istekli olmak dışında :)

Programım 1 Aralık 2021 'de başlıyor.

Zoom üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır.

Her Çarşamba Türkiye saati 19:00-21:00 arası.

Program takvimi :

1. oturum - 1 Aralık 2021 - Bilinçli farkındalığı keşfedin. Otomatik pilottan uyanmak

2. oturum - 8 Aralık 2021- Dünyayı nasıl algılıyoruz?

3. oturum - 15 Aralık 2021 - Bedende olmak

4. oturum - 22 Aralık 2021 - Stresi bilinçli farkındalık ile karşılamak

5. oturum - 29 Aralık 2021 - Stres tepkisi ve stres arttırıcı düşüncelerle uğraşmak

6. oturum - 5 Ocak 2022 - Farkında iletişim

Sessizlik günü - 8 Ocak 2021- Ortalama 5 saat sürecektir. Sabah 10:00-14:30 arası.

7. oturum - 12 Ocak 2021- Kendine özen göstermek

8. oturum - 19. Ocak 2021 - Veda ve yeni bir başlangıç


Ücretlendirme : 19 saat kurs, 5 saat sessizlik günü, farkındalık kitapçığı, ses kayıtları ve dokümanlar toplamda KDV dahil 2.000 TL' dir.


Katılan herkesin hayatında en az benim hayatımda olduğu kadar bir değişim yapmasını istediğim programım umarım bütünün hayrına olur.

Not : Program sonundaki katılımcı belgenizi alabilmeniz için oturumların en az 6 tanesine canlı katılmanız ve sessizlik gününde bulunmanız gerekmektedir. Aksi takdirde katılımcı belgesi verilememektedir. Program aynı zamanda MBSR eğitici eğitmeni olmanın ön koşulu olan adımı da kapsar. Uluslararası akredite programdır.


En içten sevgilerimle kucaklıyorum.

Sema Özpekmezci


Not: 26/Kasım/2021 gününden sonra iade veya iptal kabul edilemeyecektir. Kontenjan sınırlıdır.


*** Faturanız her zaman ödeme kimden geldi ise o isim adına kesilmektedir. Özel fatura talepleriniz varsa lütfen fatura bilgilerini ÖDEME YAPTIĞINIZ GÜN email ile sema@semaozpekmezci.com adresine göndermenizi rica edeceğim. Aksi takdirde otomatik olarak isme kesilmektedir.

4.813 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page