top of page
  • Yazarın fotoğrafıSema Özpekmezci

MBSR Programı

Güncelleme tarihi: 7 Eyl 2023

31 MAYIS BAŞLANGIÇLI PROGRAMIM DOLDUĞU İÇİN KAPANMIŞTIR. BİR SONRAKİ PROGRAMDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İNFO@SEMAOZPEKMEZCİ.COM ADRESİNE EMAİL YAZABİLİRSİNİZ.


MBSR (Farkındalık Temelli Stres Azaltma) Programı bu ara o kadar talep gördü ki normalde senede iki kere açtığım programın daha senenin yarısına gelmeden, 3. grubu 31 Mayıs'ta açıyorum.


Farkındalıkla yaşayabilmek insanın kendine yapacağı en büyük iyiliklerden birisi. Tüm dünyada bilimsel varlığını kanıtlamış bu program, Mindfulness felsefesiyle stres kontrolünü hayatınıza adapte etmenize yardımcı olacaktır. Önce kendimde, sonra bu zamana kadar yaptığım MBSR gruplarımda çok fazla kişinin değişimine şahit oldum.

MBSR nedir ve programda neler vardır, kimler katılabilir gibi bilgi almak isterseniz MBSR bölümünden detayları alabilirsiniz. Önceki programların katılımcılarının deneyimlerine de ''MBSR Mutlu Sonlar' 'dan ve MBSR Şubat'21 Mutlu Sonlarından ulaşabilirsiniz. Bu programda katılımcı sayısı sınırlıdır ve katılımcılar yapılacak ön görüşme ile alınacaktır.


MBSR kimler için uygundur?

Gündelik hayatla başa çıkmakta zorlanan, hayata daha sakin bakmak isteyen, yaşananlara daha az tepkisel durmak isteyen, duygularını ve duyumlarını görmek isteyen, aslında kendini tanıyıp, kendini keşfetmek isteyen herkese uygundur.

Katılım için herhangi bir ön koşul yoktur, istekli olmak dışında :)

Programım 31 Mayıs 2023'te başlıyor.

Zoom üzerinden canlı yayın olarak yapılacaktır.


Program takvimi:

Her Çarşamba 19:30'da buluşuyoruz

1. oturum - 31 Mayıs 2023, Çarşamba - Bilinçli farkındalığı keşfedin. Otomatik pilottan uyanmak

2. oturum - 07 Haziran 2023, Çarşamba - Dünyayı nasıl algılıyoruz?

3. oturum - 14 Haziran 2023, Çarşamba - Bedende olmak

4. oturum - 21 Haziran 2023, Çarşamba - Stresi bilinçli farkındalık ile karşılamak

5. oturum - 05 Temmuz 2023, Çarşamba- Stres tepkisi ve stres arttırıcı düşüncelerle uğraşmak

6. oturum - 12 Temmuz 2023, Çarşamba - Farkında iletişim

7. oturum - 19 Temmuz 2023, Çarşamba - Kendine özen göstermek

Mindful Bir Gün - 22 Temmuz 2023 - Cumartesi 10:00-15:00 arası - Ortalama 5 saat sürecektir.

8. oturum - 26 Temmuz 2023, Çarşamba - Veda ve yeni bir başlangıç


Ücretlendirme : 19 saat kurs, 5 saat mindful bir gün, farkındalık kitapçığı, ses kayıtları ve dokümanlar toplamda KDV dahil 3.000 TL' dir.


Katılmaya karar verirseniz aşağıdaki linkten kart ile ödemenizi yapabilirsiniz. EFT ile ödeme yapmayı tercih ederseniz info@semaozpekmezci.com adresine yazarak detaylara ulaşabilirsiniz.Katılan herkesin hayatında en az benim hayatımda olduğu kadar bir değişim yapmasını istediğim programım umarım bütünün hayrına olur.

Not : Program sonundaki katılımcı belgenizi alabilmeniz için oturumların en az 6 tanesine canlı katılmanız ve sessizlik gününde bulunmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ve iki oturuma arka arkaya katılamamanız durumunda katılımcı belgesi verilememektedir. Program aynı zamanda MBSR eğitici eğitmeni olmanın ön koşulu olan adımı da kapsar. Uluslararası akredite programdır.


Not2: 26 Mayıs 2023 gününden sonra iade veya iptal kabul edilemeyecektir. Kontenjan sınırlıdır.


En içten sevgilerimle kucaklıyorum.

Sema Özpekmezci

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page