• Sema Özpekmezci

Eliminasyondayım Farkındayım Semineri Mutlu Sonlar 5

Güncelleme tarihi: 20 Ara 2021

Sitemde, programımı uygulayan katılımcılarımın hem fiziksel hem de duygusal olarak deneyimlerini, ilk adımı atıp başlayınca sonrasında sizi nelerin beklediğini benden değil, bizzat tecrübe edenlerin ağzından ulaşabileceğiniz bir sayfa ayırmak istemiştim. Şimdi 5. sayfaya ulaştık. Yaşadıklarını bizlerle paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Sizi yorumlarla başbaşa bırakıyorum :)

Ö.K.

Bu programa başlarken hedefiniz ne idi?

Programa başlama sebebim düzensiz beslenmelerimden ve bunun sonucu kilolarımdan kurtulmak. Aslında en büyük sebebim ruhum ile bedenimi uyumlamaktı. Sürekli enerjilerle çalışan biri olarak ruhumdan gelen son çağrı ile artık bu durumu düzeltmem gerektiğini anladım ve nasıl yapacağım sorusunun cevabı siz oldunuz Sema. Bu yoldaki rehberim siz oldunuz. İyi ki de siz olmuşsunuz…


Program hedeflerinize ulaşmaya nasıl yardımcı oldu?

Bu programda ilk önce kararlı olmam ve sonrasında da tabi ki siz hedeflerime ulaştırdınız. Sizin her gün attığınız mailler ve o maillerde gün gün neler yaşayacağımızı anlatmanız bana o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. En önemlisi, bizi hiç yalnız bırakmadınız. Diğer uzmanların uyguladığı, insanları hayattan soğutan yemek önerilerinin aksine daha sağlıklı ve daha doyurucu tarifleriniz var ve hepsi muhteşemmm. İşte tam bunların bütünlüğü hedefe ulaşmaya doğru götürüyor.


Program biterken kendinizde gördüğünüz en büyük fiziksel ve davranışsal değişim nedir?